ניקוי מחסנים בלחץ מים גבוה

מחפשים חברה מקצועית ומומלצת המציעה שירות ניקוי מחסנים בלחץ מים גבוה? אם כן, הגעתם למקום הנכון. חברת קלין בר מציעה שירותי ניקיון בלחץ מים ברמה הגבוהה ביותר, תוך התחייבות לתוצאות מעולות, לניקוי חסכוני ויעיל ולמחירים אטרקטיביים.

ניקוי מחסנים – מידע כללי

חברות, מפעלים, ארגונים ואנשים פרטיים מחזיקים מחסנים גדולים לאחסון סחורה, חפצים אישיים, תכולת דירות, רהיטים, חומרי גלם ועוד. אחת לתקופה חשוב לנקות את המחסן ויש לשמור על סדר וארגון כדי להגן על הפריטים המאוחסנים במקום. ניקוי מחסנים גדולים של מפעלים, עסקים, חנויות, יבואנים וקניונים אינו דבר של מה בכך, נדרש ידע וניסיון כדי לנקות היטב את המחסן בלי לגרום לנזקי רכוש ותשתיות.

ניקוי מחסנים בלחץ מים גבוה נחשב כיום לשיטה המומלצת ביותר, את השירות ניתן להזמין מחברת ניקיון מקצועית ואמינה כמו קלין בר. חשוב לזכור כי ניקיון המחסן מהווה חלק מהתחזוקה השוטפת, כל מחסן צפוי להתלכלך, לרבות כתמי שמן, וכדי לשמור על בטיחות העובדים ובמטרה למנוע נזק למטענים במחסן ולהרחיק טפילים כדאי להזמין ניקיון מחסנים מחברה המתמחה בניקוי בלחץ מים גבוה ובשיטות מתקדמות ובטוחות נוספות.

איך מנקים את המחסן בלחץ מים גבוה?

ניקוי מחסנים בלחץ מים גבוה נחשב לשיטה היעילה ביותר להסרת כתמים ולניקוי רצפות ומשטחים במחסנים קטנים וגדולים. באמצעות מכשיר תעשייתי לניקוי בלחץ מים גבוה מקלפים מהרצפה, מהרחבה, מחיפויי הקירות ומהמדפים לכלוכים קשים שאי אפשר להסיר בשיטות ניקיון אחרות. בכל מחסן יש אבק, שומנים שנדבקו לרצפה ולקירות, כתמים קשים, פיח שנצמד לקירות ולכלוכים נוספים.

את הלכלוך הקשה אפשר להסיר במהירות וללא גרימת נזק באמצעות גרניק תעשייתי, השטיפה בלחץ מים גבוה מסירה את כל הכתמים הקשים ללא שימוש בחומרים כימיים ובלי לפגוע במשטח עצמו. ניתן לקרצף ולנקות היטב רצפות בטון מוחלק, רצפות טרצו ומשטחי ריצוף נוספים, כמו כן אפשר לנקות מדפי מתכת ופלסטיק, משטחי גרנוליט או אבנים משתלבות בפתח המחסן, קירות, חיפויי קירות מאבן ועוד.

את תוצאות הניקוי רואים מיד, הצוות המיומן והאדיב של קלין בר לא עוזב את המחסן עד לניקוי מושלם. בהתאם לצורך החברה תנקה כתמים קשים להסרה באמצעות קיטור או לחץ מים חמים, במהלך הניקוי של המחסן לא משתמשים בכימיקלים וחומצות.

שירות בפריסה ארצית

קלין בר היא מחברות הניקיון המובילות בארץ, לחברה יש צוותים מנוסים וציוד ניקיון מתקדם וחדשני, ניתן להזמין ניקיון מחסנים בכל הארץ ובכל גודל. מומלץ להזמין ייעוץ והדגמה חינם במחסן שלכם כדי להתרשם מאיכות העבודה ומתוצאות הניקיון בשטיפה בלחץ מים גבוה ובקיטור.

למידע נוסף, לייעוץ מקצועי ולתיאום הדגמה – התקשרו עכשיו לקלין בר ואנו נדאג לכל השאר!

Call Now Button