ניקוי רצפת בטון בלחץ מים גבוה

רצפות בטון מוחלק הפכו לטרנד חם בקרב אדריכלים וחברות בנייה, רצפת בטון נפוצה במפעלים, במחסנים לוגיסטיים גדולים, במבנים מסחריים, בחניונים תת קרקעיים, במשרדים, באולמות תצוגה, ברשתות שיווק ובבתים פרטיים. לרצפת בטון יש יתרונות רבים אך אחת לכמה שנים חשוב להזמין ניקוי רצפת בטון בלחץ מים גבוה כדי להסיר את הכתמים הקשים ולקרצף היטב את המשטח.

ניקוי בלחץ מים גבוה מזמינים רק מחברת קלין בר בגלל הניסיון, המקצועית, המחירים ללא תחרות, השירות המעולה והעבודה עם 100% אחריות.

ניקוי יסודי של רצפת הבטון והסרת הכתמים הקשים

אחת לתקופה ובהתאם למצבה של רצפת הבטון יש להזמין שירות ניקוי רצפת בטון בלחץ מים גבוה. את הניקוי בלחץ מים גבוה מבצעים רק לאחר שניקוי רגיל של רצפת הבטון כבר אינו יעיל ולא ניתן להסיר בחומרי הניקיון הרגילים את הכתמים הקשים.

חשוב לציין כי אנחנו בחברת קלין בר מתמחים בניקוי רצפות בטון מוחלק ובניקוי משטחי פנים וחוץ מכל הסוגים. שירות ניקוי רצפת בטון בלחץ מים גבוה כולל קרצוף וניקוי יסודי של הרצפה, הסרת שאריות של כתמי צבע, חומרי בנייה ושמנים, הסרת פיח, עובש, מסטיקים ולכלוכים קשים אחרים, וזאת ללא כל שימוש בכימיקלים או בחומצות העלולות לגרום לנזק בלתי הפיך לרצפת הבטון ולנזקים קשים לסביבה.

את רצפות הבטון המוחלק אנחנו מנקים באמצעות מכשירי ניקיון תעשייתיים המסוגלים לספק לחץ מים גבוה, את הכתמים הקשים אנו מסירים באמצעות לחץ גבוה של מים חמים, ובהתאם לצורך אנו נעזרים במכשיר קיטור.

לאחר הניקוי היסודי של משטח הבטון מומלץ ליישם סילר כדי להגן על הרצפה. הסילר מונע שריטות והיווצרות כתמים, הוא גם מחדש את המראה המקורי של הרצפה היפה.

מתי צריך להזמין ניקוי לרצפת בטון בלחץ מים גבוה?

רצפות בטון נחשבות לעמידות מאוד, הן מתאימות לריצוף פנים וחוץ ונפוצות במבנים מסחריים ותעשייתיים, במוסדות ציבור, במוסכים, בעסקים גדולים, באולמות תצוגה ועוד. שטיפת וניקוי רצפת בטון בלחץ מים גבוה מומלץ לבצע אחת לכמה שנים, בהתאם למצב הרצפה וכמות האנשים והרכבים העוברים עליה. ככל שרצפת הבטון נמצאת יותר בשימוש כך הלכלוך מצטבר עליה יותר מהר לכן יש לבצע את הניקיון בלחץ מים בתדירות גבוהה יותר.

כדי ליהנות מעבודה מקצועית ואיכותית ומתוצאות הנשמרות לאורך זמן – התקשרו עכשיו לקלין בר והזמינו ניקוי רצפת בטון ומשטחים נוספים בלחץ מים גבוה או בקיטור.

Call Now Button