ניקוי אבנים משתלבות

האם יש לכם שביל או משטח מרוצף באבנים משתלבות ואתם חייבים לנקות אותו? חברת קלין בר מתמחה בשירות ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה, החברה מציעה 100% אחריות, ייעוץ מקצועי וניקוי יסודי המבטיח תוצאות איכותיות וניקיון הנשמר לאורך זמן.

ניקוי אבנים משלבות בלחץ מים גבוה – הפתרון המומלץ

ריצוף אבנים משתלבות הפך לנפוץ מאוד בישראל, הריצוף מבוסס על אבנים סינטטיות המיוצרות במפעלים מתקדמים, בדרך כלל מבטון או מאבן צור. ניתן למצוא ריצופי אבנים משתלבות במקומות רבים בארץ, לדוגמה רחבות חיצוניות המשמשות בתי עסק כולל מסעדות ובתי קפה, בחניונים שונים, ברחובות במרכזי הערים וביישובים, בגנים ובפארקים ציבוריים, בחצרות בתים פרטיים ועוד.

את שביל או משטח האבנים המשתלבות מכינים לאחר הידוק הקרקע ופיזור מצע חול, את האבנים מיישמים במרווחים אחידים וממלאים את המרווח בין אבן אחת לאחרת בחול. המשטח חשוף לפגעי מזג האוויר וללכלוך הנישא ברוח, לכתמים של שמן מנועים וללכלוכים נוספים, ברוב המקרים הלכלוך מצטבר גם במרווחים בין האבנים המשתלבות וכדי לנקות את המשטח נדרש פתרון כמו ניקוי בלחץ מים גבוה.

מתי כדאי להזמין ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה?

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה מתאים למצבים הבאים:

  • הצטברות של כתמי שמן על המשטח ובמרווחים בין האבנים המשתלבות.
  • לכלוך קשה שהצטבר עם הזמן כמו עלים יבשים, אבק, שרף וכדומה.
  • שאריות של כתמי צבע, טיח, מלט לאחר שיפוצים או בסיום הבנייה.
  • בלאי טבעי ולכלוך המצטבר ומתקשה עם הזמן ולא ניתן להסירו בשיטות ניקיון רגילות.
  • כתמי גרפיטי וסימוני דרך על המדרכה או השביל.
  • הזנחה הגורמת לכתמים קשים.
  • מסטיקים ולכלוכים קשים שאי אפשר להסיר באמצעות מטאטא כביש או צינור מים.

הפתרון המקצועי לניקוי יסודי של אבני משתלבות

השיטה היעילה ביותר לניקוי משטחים, מדרכות ושבילים של אבנים משתלבות הוא באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה. יש לנקות את המשטח באמצעות מכשיר לחץ מים גבוה, עם זאת נדרש ידע וניסיון כדי להבריק ולנקות היטב את האבנים המשתלבות.

כיום, אפשר לשכור מכונת גרניק לשטיפה בלחץ מים גבוה בעלות נמוכה, ולנסות לשטוף ולנקות אבנים משתלבות לבד. יחד עם זאת, זו עבודה קשה הדורשת ניסיון לכן מומלץ לבחור בחברת קלין בר המתמחה בשיטות ניקוי בלחץ מים גבוה ובקיטור.

צוות חברת קלין בר מתחיל את העבודה בבדיקת האבנים וסוג הלכלוכים, לאחר מכן מקרצפים את המשטח בעזרת מטאטא כביש ומשלימים את העבודה עם שטיפה יסודית בלחץ מים גבוה.

התקשרו עכשיו לקלין בר וקבלו הצעה אטרקטיבית לשירות ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה.

Call Now Button