ניקוי טיח חיצוני בלחץ מים גבוה

את הטיח מיישמים בסוף שלב עבודות השלד ולפני תחילת עבודות הגמר. עם השנים שכבת הטיח המיושמת על הקירות החיצוניים של המבנה צוברת לכלוכים קשים ואחת לכמה שנים מומלץ לשטוף את הטיח החיצוני, או את השליכט הדקורטיבי, כדי להסיר כתמים קשים, לכלוכים שהצטברו עם הזמן וכדי להסיר גרפיטי, לשלשת של יונים, מסטיקים ועוד. ניקוי טיח חיצוני בלחץ מים גבוה דורש ידע, ניסיון וציוד מקצועי, במקרים רבים יש לבצע את העבודה בגובה רב לכן נעזרים בפיגומים, סולמות או ציוד סנפלינג.

ניקוי טיח חיצוני בלחץ מים גבוה כדאי להזמין רק מחברת קלין בר. החברה מתמחה בשיטות ניקוי מתקדמות כמו ניקוי בלחץ מים גבוה (מים חמים או קרים) וניקוי בקיטור. השירות ניתן לכל הלקוחות בפריסה ארצית רחבה – למידע נוסף ולהזמנות התקשרו עכשיו!

ניקוי טיח ושליכט בלחץ מים גבוה

מבנים רבים בארץ נראים ישנים ומוזנחים בגלל הטיח החיצוני שצבר לכלוך וכתמים קשים. הכתמים על הטיח ועל קירות המחופים בשליכט דקורטיבי נוצרים במשך הזמן, הקירות של המבנה חשופים לפגעי מזג האוויר והם צוברים לכלוכים הנישאים ברוח. גם עוברי אורח מטביעים את חותמם על קירות חיצוניים של מבנים שונים, למשל באמצעות כתובות גרפיטי, הדבקת מסטיקים על הקיר, ציור בלורדים ועוד.

הפתרון המקצועי המומלץ לניקוי טיח חיצוני או קירות מחופים בשליכט הוא שטיפה בלחץ מים גבוה. לחברת קלין בר יש מכשירי ניקיון תעשייתיים המתאימים לעבודה, בעזרת מכשיר לניקוי בלחץ מים גבוה אפשר להסיר בקלות את הכתמים הקשים, כולל שאריות של חומרי בניה, כתמי שמן וצבע ועוד.

טיח ושליכט צוברים פיח ולכלוך

בבנייה המודרנית נהוג לחפות קירות חוץ של בתים פרטיים, מבנים מסחריים, מגדלי משרדים, בנייני מגורים, מוסדות ציבור ומבנים נוספים, באמצעות טיח או שליט צבעוני. הטיח סופח אבק ולכלוך, עובש וכתמי רטיבות, כמו כן הטיח רגיש לפיח ולאחר כשנתיים בלבד ניתן לראות כיצד הגוון שלו השתנה.

כדי להחזיר עטרה ליושנה ועל מנת לשפר את איכות החיים של הדיירים במבנה, מומלץ להזמין תחזוקה וניקוי טיח ושליכט מחברת ניקיון מקצועית כמו קלין בר. בעזרת שטיפה מקצועית בלחץ מים גבוה של הטיח או השליכט ניתן להסיר את כל הכתמים והלכלוכים שהצטברו, למעשה מסירים שכבה דקיקה של הטיח המלוכלך ובסיום העבודה הטיח נראה כמו חדש.

להזמנת ניקוי טיח חיצוני בלחץ מים גבוה – התקשרו עכשיו לקלין בר וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!

Call Now Button