ניקוי דקים בלחץ מים גבוה

דקים משדרגים את עיצוב הבית או העסק, הם מקרבים את הטבע לסביבת המגורים ומוסיפים הרבה יופי. את הדקים מכינים מעצים שונים כמו אורן, איפאה, טיק בורמזי ועוד, הדק חשוף לפגעי מזג האוויר ולנזקים וכתמים המצטברים עם הזמן, לכן נדרשת תחזוקה שוטפת של הדק. כאשר הדק מלוכלך וניתן לראות כתמים חשוב להזמין ניקוי דקים בלחץ מים גבוה, כך אפשר לחדש את הדק ולהסיר את כל הכתמים הקשים, וליהנות מהדק לשנים רבות.

חידוש וניקוי דקים באחריות מלאה

חידוש דקים באמצעות חומרים איכותיים ושיטות מתקדמות או ניקוי דקים בלחץ מים גבוה כדאי להזמין רק מחברת קלין בר – החברה מתמחה בחידוש דקים מכל הסוגים ובניקוי דקים באמצעות לחץ מים גבוה וקיטור.

כדאי לדעת כי חידוש דקים (דק פנים או חוץ) מבוסס על שלוש פעולות עיקריות:

  • ניקוי יסודי של משטח הדק בבית הלקוח, בהתאם לצורך אפשר להשתמש בחומרים ייעודיים וחזקים לניקוי כתמים ושמנים ולהסרת שכבת הגימור הישנה, השרוטה והמלוכלכת. אנחנו בקלין בר מבצעים ניקוי דקים בלחץ מים גבוה ללא גרימת נזקים לעץ ובלי חומרים כימיים וחומצות הפוגעים בסביבה.
  • צביעת הדק, חשוב לבחור צבע פרמיום בהתאמה לסוג העץ ולתנאי האקלים, ובהתאם למאפייני השימוש בדק.
  • שימון הדק וייבוש.

יש מצבים בהם אפשר להסתפק בניקוי יסודי של הדק, ללא צביעה מחדש. יחד עם זאת, מומלץ ליישם שכבת לכה או סילר על הדק לאחר הניקיון. זו שכבת הגנה השומרת על העץ בפני פגעי מזג האוויר, היא גם מונעת היווצרות שריטות וכתמים.

אחת לתקופה חשוב להזמין ניקוי דקים בלחץ מים גבוה, יש להזמין את העבודה רק מחברה מקצועית ובעלת ניסיון כמו קלין בר. ניקוי ושטיפת דקים בלחץ מים גבוה דורש ניסיון רב, יש להתאים את לחץ המים לסוג העץ, בזווית של 45 מעלות ובמרחק של לפחות 30 ס”מ כדי למנוע נזקים לעץ.

המלצות לניקוי דקים בלחץ מים גבוה

מומלץ להשאיר עבודות כמו ניקוי דקים בלחץ מים גבוה לאנשי המקצוע המיומנים. חשוב לנקות היטב את הדק בתחילת העבודה בעזרת מטאט כביש, ובהתאם לצורך אפשר להשתמש בחומרי ניקיון ייעודיים. כאשר מתחילים לנקות דקים בלחץ מים גבוה יש לבחור פיסת דק במקום נסתר מהעין כדי להתאים את עוצמת הזרם בלי לפגוע בעץ.

העבודה דורשת דיוק וזמן, זו עבודה קשה וממושכת, ולאחר ייבוש הדק יש למרוח חומר להגנה על המשטח. למידע נוסף ולהזמנת ניקוי דקים בלחץ מים גבוה וחידוש דקים ברמה גבוהה – התקשרו עכשיו לקלין בר!

Call Now Button