ניקוי אבן ירושלמית

אבן ירושלמית היא אבן גיר ייחודית הנחצבת באזור הרי ירושלים. אלו אבנים מיוחדות בגלל ריבוי המשקעים באזור והשחיקה המתמשכת לאורך שנים בגלל המים הניגרים, לכן יש לאבן הירושלמית מראה מרשים עם תבליטים מיוחדים וטקסטורה מעניינת. מבנים, קירות תומכים וגדרות רבים מחופים באבן ירושלמית, עם הזמן החיפוי צובר לכלוכים וכתמים וניתן לנקות ולחדש את האבן הירושלמית באמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה.

ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה מחייב ניסיון, ידע וציוד מקצועי, לכן חשוב להשאיר את המלאכה לצוות המקצועי והמנוסה של חברת קלין בר. החברה המובילה מתמחה בניקוי משטחים וקירות בלחץ מים גבוה ומציעה שירות בפריסה ארצית רחבה ומחירים אטרקטיביים החל מ-12 ₪ למ”ר.

ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה – שירות בכל הארץ

חברת קלין בר מציעה שירות לניקוי אבן ירושלמית ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, השירות ניתן בכל הארץ על ידי צוותים מיומנים. כדאי לדעת כי אבן ירושלמית משמשת בעיקר לצורך חיפוי קירות וגדרות, ובירושלים יש תקנה המחייבת לחפות את כל המבנים באבן זו. יחד עם זאת, האבן הירושלמית הפכה לאבן חיפוי מבוקשת ופופולרית במקומות רבים בארץ, ובשנים האחרונות משתמשים בה גם לצורך ריצוף משטחים חיצוניים ויש אדריכלים המשתמשים באבן הייחודית לצורך חיפוי פנימי.

האבן הירושלמית נוטה לספוח נוזלים ולכלוכים, עם הזמן ניתן לראות כתמים ולכלוכים קשים, חלקם נוצרים כתוצאה מלשלשת של יונים, מנשירה של עלים ופירות עצים ועוד. בעלי בתים ונכסים סובלים לא פעם גם מגרפיטי על הקיר וממסטיקים שהולכי רגל הדביקו על הקיר, לכן כדי להסיר את הכתמים ולחדש את המראה הטבעי והמרשים של חיפויי האבן הירושלמית יש להזמין שירות לניקוי בלחץ מים גבוה.

ניקוי יסודי עם 100% אחריות

קלין בר מתמחה בניקוי משטחים וקירות באמצעות מכשירי ניקוי תעשייתיים בלחץ מים גבוה ובקיטור. הניסיון הרב של החברה מאפשר לה להתחייב לניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה עם 100% אחריות על העבודה והתחייבות לתוצאות מרשימות ללא גרימת נזק ובלי לפגוע בסביבה.

חשוב לציין כי ניקוי האבן הירושלמית מחייב ניסיון עשיר, יש להפעיל זרם סילוני בעוצמה מתאימה כדי לא לגרום נזק לחיפויי האבן, אך הזרם חייב להיות מספיק חזק כדי להסיר את כל הכתמים והלכלוכים הקשים ביותר.

שירות מהיר ויעיל במחיר המשתלם ביותר בישראל

ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה מאפשר להסיר מסטיקים, כתמי צבע, שומנים, שאריות חומרי בנייה כמו טיח ומלט, פיח, אבק, כתובות גרפיטי ועוד. חשוב לבחור נכון את החברה לניקוי אבן ירושלמית וכדאי לוודא כי היא אינה משתמשת בחומרים כימיים או בחומצות מלח. קלין בר מציעה פתרון ירוק ומתקדם לניקוי משטחי וחיפויי אבן ירושלמית, ולאור ניסיונה הרב היא מתחייבת לעבודה יעילה ולתוצאות מושלמות ב-100% אחריות.

תהליך הניקוי מבוסס על שטיפה יסודית בלחץ מים גבוה בעזרת מכשיר גרניק תעשייתי. לאחר השטיפה הראשונית מתמקדים בכתמים הקשים ומשנים את עוצמת הזרם כדי להסיר את הלכלוך בלי לפגוע באבן. אם הלכלוך קשה הצוות ישתמש במכשיר ניקוי בעל זרם מים חמים.

למידע נוסף ולהזמנת שירות ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה – צרו עמנו קשר עוד היום!

Call Now Button