שטיפת קירות בלחץ מים

ניקוי קירות מבנים באמצעות לחץ מים גבוה נחשב לאחד מפתרונות הניקוי היעילים ביותר להסרת לכלוכים וכתמים קשים מקירות פנים וחוץ. הקירות החיצוניים של כל הבניינים חשופים ללכלוך הנישא ברוח ולפגעי מזג האוויר, לכן במרוצת השנים מצטברים לכלוכים קשים על הקיר ונוצרים כתמים שלא ניתן להסיר באמצעות חומרי ניקיון רגילים.

חברת קלין בר מתמחה בשירות שטיפת קירות בלחץ מים גבוה, לחברה יש את כל הציוד והחומרים הנדרשים לשטיפת קירות ללא הרס וצוות מנוסה המסוגל להסיר מהקיר גם את הכתמים הקשים והעקשניים ביותר.

ניסיון מקצועי ושירות ללא תחרות

קלין בר היא חברה מקצועית ובעלת ותק המציעה פתרונות ניקוי מתקדמים וייחודיים כמו שטיפה בלחץ מים גבוה וניקוי בקיטור. כחברה מובילה בתחומה קלין בר מציעה שטיפת קירות בלחץ מים גבוה במחירים תחרותיים ואטרקטיביים, תוך התחייבות לתוצאות מעולות ומרשימות, לשירות איכותי המלווה ביחס אישי וחם, ולעבודה זהירה ללא גרימת נזק לקירות.

חשוב להדגיש כי שטיפת קירות פנים וחוץ בלחץ מים גבוה דורשת ניסיון רב וציוד מתקדם טכנולוגית. יש להתאים את לחץ המים לתשתיות הקיימות כדי להימנע מנזק לחיפויי קירות, לצבע ולטיח. לכן, כאשר מחפשים חברה מקצועית לשטיפת קירות באמצעות לחץ מים גבוה אין להתפשר על מקצועיות וניסיון החברה וכדאי להזמין את העבודה רק מחברת קלין בר.

אילו קירות ומשטחים אפשר לנקות בלחץ מים גבוה

טכניקת הניקוי בלחץ מים גבוה מתאימה לניקוי רוב סוגי הקירות והמשטחים, לרבות קירות פנים וחוץ, גדרות רבן וחיפויי אבן טבעית, למשל קירות בניינים בעיר הבירה המחופים באבן ירושלמית. במרוצת השנים הקירות סופחים נוזלים וצוברים לכלוכים שונים, וכדי לנקות את הקיר יש לשטוף אותו בלחץ מים גבוה.

קלין בר מציעה שטיפת קירות של כל סוגי המבנים והבניינים, השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה ומיועד לכל הלקוחות, כולל ועדי בתים, רשויות מקומיות, חברות ניהול נכסים, חברות בנייה, מוסדות ציבור, קניונים ומרכזי מסחר וקניות, בעלי בתים פרטיים ועוד.

שיטת השטיפה בלחץ מים גבוה נחשבת לאפקטיבית במיוחד לניקוי קירות חוץ ומתאימה בין היתר לניקוי הקירות המחופים הבאים:

  • ניקוי קירות בטון מגרפיטי, כתמי שמן וצבע, אבק, לשלשת, מסטיקים וכדומה.
  • ניקוי יסודי ואפקטיבי של קירות מחופים בשליכט דקורטיבי (טיח צבעוני).
  • ניקוי קירות מחופים באבן ירושלמית.
  • ניקוי קירות גרנוליט.
  • ניקוי קירות המחופים בבריקים, באבן טרוונטין, באבן טרה קוטה וכיוצא בזה.

שטיפת קירות בלחץ מים גבוה החל מ-15 ₪ בלבד

אם אתם מחפשים חברה מקצועית, מומלצת ואמינה לשטיפת קירות בלחץ מים גבוה או בקיטור – הגעתם למקום הנכון! חברת קלין בר מתמחה בניקוי ושטיפת קירות בלחץ מים גבוה ובקיטור, החברה מחזיקה מכשירי גרניק תעשייתיים לניקוי יסודי של כל המשטחים ולהסרת כל סוגי הכתמים מהקירות.

קלין בר מתחיבת לתוצאות מושלמות ולקירות נקיים מכתמים ולכלוכים קשים, ללא גרימת נזק לתשתיות וללא שימוש בחומצות מלח וחומרים כימיים המזהמים את הסביבה. קלין בר מחויבת כלפי לקוחותיה ומתחייבת ללוחות זמנים הנקבעים מראש, לעבודה בטוחה, לייעוץ מקצועי לפני תחילת העבודה ולמחירים אטרקטיביים במיוחד החל מ-15 ₪ בלבד למ”ר.

למידע נוסף ולהזמנת שטיפת קירות בלחץ מים גבוה – צרו קשר עוד היום עם מוקד השירות הזמין של קלין בר!

Call Now Button