ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה

ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה מזמינים רק מחברת קלין בר בגלל המקצועיות, הניסיון הרב, השירות האיכותי, המחיר האטרקטיבי והתוצאות המעולות. גרנוליט היא תערובת העשויה מבטון ואבנים קטנות (חלוקי נחל ו/או אבן גרוסה) במבחר גוונים, את התערובת מיישמים על משטחי בטון וקירות פנים וחוץ בעובי של 2-3 ס”מ בלבד.

עם הזמן משטחי הגרנוליט צוברים לכלוכים וכתמים קשים שלא ניתן להסיר באמצעות מטאטא כביש או זרם מים של צינור הגינה. הפתרון המקצועי המומלץ לניקוי משטחי, ריצופי ושבילי גרנוליט הוא באמצעות מכשיר לחץ מים גבוה (גרניק). המכשיר הייעודי ללחץ מים גבוה יוצר זרם סילוני עוצמתי וממוקד, באמצעות הזרם החזק ניתן להסיר בקלות, וללא פגיעה במשטח הגרנוליט, לכלוכים וכתמים קשים כגון לשלשת של יונים, כתמי שמן ממנוע הרכב, מסטיקים, גרפיטי, שאריות צבע וטיח ועוד.

ניקוי מקצועי של גרנוליט

ריצופי ומשטחי גרנוליט אינם ישרים והם מחוספסים בגלל האבנים הקטנות. זהו משטח עמיד, בטיחותי ומונע החלקה במראה מרשים, טבעי וייחודי, לכן אין זה פלא כי עבודות הגרנוליט הפכו לנפוצות בכל הארץ. ריצופי וחיפויי הגרנוליט סופגים עם הזמן נוזלים שונים וצוברים לכלוכים שקשה להסיר בניקוי רגיל, וכאשר רוצים להחזיר את המראה הטבעי והרענן למשטח יש להזמין ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה מחברה המתמחה בכך.

חברת קלין בר מציעה שירות ייחודי וחדשני ללקוחותיה בכל הארץ, באפשרותכם להזמין ייעוץ מקצועי והדגמה בחינם ללא כל עלות או התחייבות מצדכם. לאחר שצוות קלין בר ידגים בפניכם כיצד מנקים גרנוליט בלחץ מים גבוה ללא גרימת נזק למשטח וללא שימוש בחומרים כימיים ובחומצות רעילות, גם אתם תבינו את יתרונות השיטה ותזמינו את השירות המקצועי.

חשוב להדגיש כי ניקוי משטחי וחיפויי גרנוליט דורש ידע, ניסיון וציוד מקצועי. אמנם, ניתן לרכוש מכשיר גרניק המתאים לניקוי משטחים בבית ובחצר ולשטיפת הרכב, אך העוצמה של המכשיר הביתי אינה משתווה לזרם הסילוני שגרניק תעשייתי מסוגל לספק, ורק באמצעות מכשיר מתקדם ניתן לנקות את הגרנוליט היטב ולהסיר במהירות גם את הכתמים הקשים והעיקשים ביותר.

אנחנו, בחברת קלין בר, ממליצים ללקוחות לבצע ניקוי משולב של משטחי הגרנוליט המבוסס על שתי פעולות מרכזיות:

  1. ניקוי המשטח בעזרת לחץ מים גבוה בעוצמה הנכונה כדי לא לגרום לנזק למשטח. הניקוי בלחץ מים גבוה מסיר כתמים ולכלוכים מהמשטח ושוטף היטב את האבק והשומנים שהצטברו בין האבנים הקטנות.
  2. ניקוי יסודי של משטחי הגרנוליט בעזרת קיטור, אם הניקוי בלחץ מים גבוה לא הצליח להסיר כתמים קשים.

ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה החל מ-700 ₪

ריצופי וחיפויי גרנוליט חשופי לפגעי מזג האוויר ולבלאי טבעי, לכן אחת לתקופה כדאי להזמין שירות לניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה ובקיטור. חברת קלין בר מתמחה בעבודות ניקוי בלחץ מים גבוה (מים קרים או חמים) ובניקוי קיטור, החברה מציעה מחירי מבצע משתלמים החל מ-700 ₪ בלבד.

קלין בר מציעה שירות לניקוי גרנוליט בפריסה ארצית רחבה, כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי וניתן לתאם מועד להדגמת תוצאות הניקוי כדי לקבל החלטות נכונות ושקולות.

למידע נוסף, לייעוץ מקצועי ולהזמנת ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה או בקיטור – התקשרו עכשיו למוקד השירות של קלין בר ותיהנו גם אתם מתוצאות משביעות רצון, ממחיר הוגן ושווה לכל כיס ומשירות ברמה הגבוהה ביותר.

Call Now Button